thumbnail

Real Drift Car Racing v 3.4 Android Hile MOD APK + DATA


İndir


Kesinlikle kaçırılmaması gereken bir oyun. Boş zamanlarınızda asla yanınızdan ayırmayacaksınız. Oldukça başarılı 3 boyutlu grafiklerle sahip olduğunu ve bunun yanı sıra hız konusunda kesinlikle sorun yaşamazsınız. Oyun mağazalarında ücretli olarak satılan bu oyunu biz sizlere tamamen ücretsiz olarak sunuyoruz. Hiç zaman kaybetmeden hemen oynamak için indirme linkine tıklamanız yeterli. Keyifli oyunlar.

Oyunun Görüntüleri;


Oyunun apk ve datasını aşağıdaki indirme linkinden indirebilirsiniz.


Kurulum:
Apk dosyasını kurun
Ardından data dosyasını android/obb klasörüne atın ve oyuna giriş yapın.


thumbnail

Score Hero Hileli APK


İndir
Score Hero v1.02 PARA HİLELİ APK, futbol oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını First Touch stüdyosunun üstlendiği sürükleyicilik ve oynanabilirlik bakımından oldukça başarılı bulduğum bir oyundur. Amacınız klasik olarak kontrol ettiğiniz futbolcular ile rakip takımın kalesine gol atmaktır. Score Hero içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede istediğiniz kadar oyunu geriye sarabilir hatalı vuruşlarınızı rahatlıkla telafi edebilirsiniz… Bildiğiniz üzere Score! serisinde taktik oldukça önemlidir, takımınızın kaderi parmaklarınızın ucundadır… 250’den bölüm takım, özelleştirilebilir futbolcular, gerçek futbol kulüpleri ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Score! Hero Play Store’da 74.500’den fazla indirilmiştir.

Oyundan Görüntüler
    Hileli APK dosyamızı aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.thumbnail

Asphalt Nitro v1.2.0i APK


İndir


Gameloft tarafından geliştirilen ve Asphalt 8'in kardeşi olarak duyurulan Asphalt Nitro v1.2.0i yeni yarış arabalarıyla güncellendi. Yeni eklenen Pagani Zonda R, Jaguar C-X75, Peugeot Onyx gibi muhteşem güce ve hıza sahip araçlar dünya pistlerinde yarışmak için sizleri bekliyor. Hemen para hileli Asphalt Nitro APK dosyasını indirerek yarıştaki yerinizi alın.

ÖNEMLİ: Gameloft, İntel Atom işlemcili telefon ve tabletlerde oyunun sorunlu olabileceğini belirtmiş, cihazınız İntel Atom işlemci ile çalışıyorsa bu bilgiyi göz önüne alınız.

Oyunun GörselleriOyunu yan taraftaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz. APK İndir